тренінги, навчання та сертифікації Agile, Scrum, Large-Scale Scrum

Selectionner votre album

 

Під час зустрічі встановлюються пріоритети й оцінюються терміни. Кошти від клієнтів також надходять не двічі на рік, а значно частіше. Нові фічі також можна додавати частіше, завдяки чому вдається приводити більше клієнтів і швидше обробляти їхні особливі потреби. «У скрамі використовуються ітерації фіксованої тривалості, які називаються спринтами. Зазвичай вони займають 1-2 тижні (не більше 1 місяця).

Кожен спринт досить короткий, але потребує декількох сеансів обговорення. І якщо зустрічі будуть відбуватися занадто часто або довго, це вплине на результативність роботи команди, бо це фактичний час на виконання завдань. В ідеалі щоденні мітинги мають тривати не більше 15 хвилин, щоб дати команді можливість узгодити роботу на день. Знадобиться кілька спринтів, щоб співробітники зрозуміли, як це працює.

Навигация

Роботу ведуть невеликі колективи, зазвичай до 7 людина. Головні принципи Scrum — ясність комунікації, прозорість і прагнення постійного вдосконалення. Виконують покращення процесу розробки (вирішують питання та фіксують вдалі рішення). Попередня оцінка — початкова оцінка об’єму робіт, необхідних для реалізації історії порівняно з іншими історіями. Приблизно відповідає числу «ідеальних людино-днів».

що таке Scrum

Результати спринту — завжди щось цінне для проекту, що можна оцінити й протестувати в роботі. Власник продукту — апологет продукту, який повністю розуміє його цінність для бізнесу. Ця людина доносить потреби замовника і стейкхолдерів до розробників, але не відповідає за технічний бік процесу. Власник продукту також відповідає за історії користувачів і визначає їх пріоритетність.

Метод SCRUM: делаем заказчика счастливым

Після загального голосування рішення приймаються до виконання з наступного спринту. Scrum Master контролює хід зустрічі і стежить за її регламентом. Детально про цей підхід в управлінні розповідають Кен Швабер та Джефф Сазерленд у своєму Scrum Guide.

  • Розробка з лекал SCRUM максимально націлена на клієнта, замовник контролює продукт на всіх етапах розробки.
  • Пожалуйста, не забудьте отключить блокировку всплывающих окон перед началом теста.
  • У Scrum більше планування, і це може бути як перевагою, так і недоліком.
  • Скрам-команди прагнуть створювати готовий до релізу (якісно протестований) інкремент продукту в кожній ітерації».
  • В даний час agile-принципи використовуються в роботі десятки тисяч команд по всьому світу.

Зустріч команди для обговорення робочих і супутніх моментів. З іншого боку, вам може підійти скрамбан . Скрамбан дозволяє доповнювати беклог під час спринту і не потребує оцінки термінів під час планування. Огляд спринту — демонстрація діючого продукту, розробленого протягом спринту. Ця подія відбувається наприкінці спринту і призначена в першу чергу для того, щоб детально продемонструвати досягнення стейкхолдерам. Спринт — самісіньке серце скраму, де ідеї набувають цінності.

Основы работы по scrum

Вивчайте управлінські рішення на основі фінансових даних разм з Олександром Кроть, Deputy CFO в UNIT.City. Наші тренери-практики побачать вас глибиною власного досвіду. Когда завершается один спринт, следующий начинается немедленно.

Scrum Master стежить за ходом зустрічі, спонукає учасників висловлюватися повністю і слухати мовця. Функції Scrum Master’a істотно ширше, але щоб пояснити їх все потрібна окрема стаття. Якщо є час, подивіться мою запис про книгах , Які можна скачати для вивчення Agile / Scrum. Мета на спринт допомагає команді приймати обґрунтовані рішення. Вимоги відсортовані за пріоритетами, які переглядаються кожен спринт. Я рекомендую вам відвідати наш тренінг  » Scrum для проектних команд « .

Подписывайтесь на нашу рассылку

Інкремент — це сума всіх елементів беклогу продукту, виконаних під час спринту, а також цінність інкрементів усіх попередніх спринтів. До закінчення спринту новий інкремент має бути готовий, тобто працездатний що таке Scrum і відповідний визначеним раніше критеріям готовності. Беклог спринту — сукупність всіх задач, які потрібно виконати протягом ітерації спринту. Його отримують із беклогу продукту під час планування спринту.

що таке Scrum

Будь-яка розмова про успішне управління проєктами через скрам має починатися з визначення скраму. Коли потрібен високий рівень контролю над результатами роботи, Scrum — хороший вибір. Коли вам потрібно знати, що саме буде готово через певний строк, щоб повідомити про це зацікавленим особам та клієнтам.

Чим не є скрам

Для боротьби з цим команда може визначити час на роботу з кожною карткою. Можна “втратити” задачі з високим пріоритетом. Оскільки співробітники самі беруть завдання в роботу, вони можуть обрати ті, які мають низький пріоритет для бізнесу. Отже, всі задачі на дошці мають бути ретельно перевірені та визначені пріоритетними. Оскільки співробітники не чекають, поки їм дадуть роботу, а відразу по завершенню завдання беруть інше, немає простою. Члени команди завжди в курсі того, хто чим займається та як рухається проєкт — все це є на дошці.

Зробити так, щоб дорослі та розумні дяді та тьоті якщо не дружили, то поважали один одного, та розуміли важливість спільної роботи, може бути дуже складно. І хоча, з одного боку, вас як замовника не повинно хвилювати, як ваш підрядник свої справи вирішує. З іншого боку, рекомендую все-таки звернути на це увагу, якщо вам не хочеться одного дня залишитися без найважливішої для проекту команди.

Laisser un commentaire

Votre adresse e-mail ne sera pas publiée.

 

 
 
previous next
X